Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Şartları

 

GENEL

Web sitesinin sahibi Esli Ltd.Şti olup, site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Esli Ltd.Şti.’ye aittir.Lütfen siteyi kullanmadan önce kullanım koşullarını dikkatlice okuyunuz. Eğer kullanım koşullarını kabul etmiyorsanız  lütfen web sitemizi kullanmayınız.

BİLGİ

Bu web sayfasındaki site üzerinde her türlü kullanım ve tasarruf yetkisi Esli Ltd.Şti.‘ye ait olup, siteye girmek ve kullanmakta sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz. Bu web sayfasındaki bilgiler sadece genel bilgi edinme amaçlıdır. Esli Ltd. Şti. bu resimleri bilgileri ve dökümanları bir araya getirmiş ve belirli aralıklarla güncellemektedir. Ama buna rağmen sayfalarda yer alan bilgilerin tam ve doğruluğunu veya sayfadaki bilgilere kesintisiz ulaşıla bilinileceğini taahhüt etmez.

SAHİPLİK


ESLİ Ltd. Şti.’nin bu web sayfası üzerindeki bilgilerle (metin, tasarımlar, grafik, logolar resimler ve kataloglar dahildir.) alakalı olarak patent, ticari marka(TM), telif hakkı gibi bütün haklara sahiptir. Ticari olmayan, kişiye mahsus ve bilgilendirici amaçlar dışında bilgilerin indirilmesi ve yazdırılması, kullanılması, değiştirilmesi, türetilmesi, dağıtılması ya da bu web sayfasının içeriğinin veya tasarımının yayınlanması ESLİ Ltd. Şti 'nin yazılı izni olmaksızın kullanılması kesinlikle yasaktır.

ÜÇÜNCÜ ŞAHISLARA BAĞLANTI VE YÖNLENDİRMELER


Bu web sayfası üzerinde, diğer web sayfalara, bilgilere, ürünlere ya da diğer firmaların servislerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlana bilmektedir. Fakat ESLİ Ltd. Şti'nin diğer firmaların genel anlamdaki sayfa içeriğinden, ürünlerinden ve servislerinden sorumlu olduğu anlamına gelmez. ESLİ Ltd. Şti'nin. bu sitelerin içeriklerini denetlememekte olup ve bu sitelerden sağlanan bilgi veya servislerin kullanımından doğabilecek her türlü zararlara karşı ESLİ Ltd. Şti. tarafından hiçbir garanti verilmemektedir.

WEB SAYFASINDA DEĞİŞİKLİK YAPMA HAKKI

ESLİ Ltd.Şti.web sitesinde bulunan mevcut her türlü hizmet,bilgi ve ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

ESLİ Ltd.Şti. sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Web Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz.

,